درباره ما

 

نسک آور در سال ١٣٨٦ و باهمت تنی چند از دانشجويان دانشگاه تهران تاسيس و از آن زمان به كار واردات انواع كتب و محصولات فرهنگي مشغول مي باشد. تهیه کتاب های خارجی از سایت آمازون و دیگر کتاب فروشی های معتبر بین المللی خدمت اصلی این مجموعه به مخاطبان آن می باشد.

 
اين مجموعه در سال ١٣٩١ و باهمكاري سايت آمازون فروش آنلاين كتب اين سايت را آغاز نمود. تقريبا تمامي دانشگاه هاي سراسر كشور ومراكز پژوهشي زيادي از مشتريان هميشگي سايت نسك آور مي باشند. دانشگاه هايي از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه شريف و دانشگاه اميركبير و پژوهشگاه هاي مراكزي همچون مجلس شوراي اسلامي، پژوهشگاه صنعت نفت و پژوهشگاه بانك مركزي از مشتريان معتبر نسك آور مي باشند. در كنار اين مراكز بيش از 11٠٠٠ مشتري حقيقي در 13 سال گذشته از سايت نسك آور به تهيه كتاب و منابع علمي پرداخته اند.
ثبت سفارش مستقیم و بی واسطه کتاب خارجی از سایت آمازون خدمت ارزنده ای بوده است که مورد توجه قشر آکادمیک کشور قرار گرفته است.
 
نسك آور بزرگترين عرضه كننده كتب لاتين تك جلدي در ايران مي باشد كه ساليانه بالغ بر ٢٥٠٠ عنوان كتاب تك جلدي را به مشتريان خود تحويل مي دهد. همچنين نسك آور تنها مجموعه اي در ايران مي باشد كه توانايي تحويل كتاب هاي سايت آمازون امريكا در تنها ٧ روزي را دارد. مابقي كتب از ساير سايت ها و كشورهاي ديگر را در بازه زماني ٤ هفته در تهران تحويل داده مي شود.
امید است همواره بتوانیم خدمتی در جهت ارتقای کشور و راحتی جامعه علمی آن ارائه دهیم.
 
از سال 1393 یکی از خدمات تهران پیکاپ به عنوان شاخه دانشجویی نسک آور، دریافت آی بیست و مدارک دانشجویان از خارج از کشور بود، که با همکاری نسک آور انجام می شود.
 
قواین و مقررات سایت را هم می توایند از اینجا مطالعه نمایید.
ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
تحویل اکسپرس کالا
ارسال رایگان به سراسر ایران
ضمانت خرید
کمترین هزینه
تحویل سریع
ارسال رایگان