راهنمای ثبت سفارش

برای ثبت سفارش آنلاین کتاب از آمازون ابتدا ISBN (شابک) و یا لینک کتاب مورد نظر خود را در باکس جستجوی نسک آور در بالای صفحه وارد نمایید. دقت نمایید که شابک 13 رقمی کتاب را بدون کارکتر خط فاصله در نوار جستجو قرار دهید .

Isbn کتاب در آمازون

در نتیجه جستجو تصویر کتاب به همراه مشخصات پستی کتاب از قبیل وزن و ابعاد به همراه قیمت به شما نمایش داده خواهد شد .

نمایش هزینه خرید کتاب در آمازون

قیمت اعلام شده در این مرحله مربوط به معادل دلاری قیمت کتاب خود می باشد، پس از تایید و درخواست خرید کتاب شما می توانید از بین سه حالت سرویس پستی دریافت کتاب (نرمال، اکسپرس و آلترا) یکی را انتخاب نمایید.

انتخاب نحوه دریافت کتاب در آمازون

 

  • Normal: در این حالت هزینه حمل برای کتاب تا وزن 2 پوند معادل 25 دلار می باشد. بازه دریافت در حالت نرمال 25 تا 30 روز کاری می باشد.
  • Express: در این حالت هزینه حمل برای کتاب تا وزن 2 پوند معادل 45 دلار می باشد. بازه دریافت در حالت اکسپرس 10 تا 16 روز کاری می باشد.
  • Ultra: ارسال فوق سریع نسک آور که ارسالی فوق العاده در شرایط خاص ایران است. در این حالت هزینه حمل برای کتاب تا وزن 2 پوند معادل 65 دلار می باشد. بازه دریافت در حالت آلترا 5 تا 9 روز کاری می باشد.

 

کاهش هزینه های گمرکی

با انتخاب هر یک از حالت های بالا که اعلام شد هزینه حمل محاسبه و شما با اتصال به درگاه پرداخت می توانید کتاب خود را در بازه زمانی درخواستی دریافت نمایید. بدین ترتیب به آسانی میتوانید خرید مستقیم و آنلاین کتاب خود از سایت آمازون را به راحتی انجام دهید.
ما متعهدیم کتاب درخواستی شما را در بازه زمانی اعلام شده و درخواستی شما به شما تحویل دهیم، و در صورت تاخیر (به جز مواردی که خارج از کنترل نسک آور است) جریمه دیرکرد محاسبه و به شما عودت داده خواهد شد.
در صورتی که کتاب خود را در وب سرویس آمازون پیدا نکردید و خواستید کارشناسان نسک آور به صورت دستی استعلام آن را برای شما ارسال کنند می توانید از اینجا اقدام کنید.

استعلام آفلاین کتاب

ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
تحویل اکسپرس کالا
ارسال رایگان به سراسر ایران
ضمانت خرید
کمترین هزینه
تحویل سریع
ارسال رایگان