قوانین و مقررات

 

کتاب های خارجی سفارش داده شده می بایست با قوانین پستی و گمرکی بین المللی و جمهوری اسلامی ایران منطبق باشند و مسئولیت سفارش کتاب های غیر مجاز و ممنوعه بر عهده مشتریان است. در صورت متوجه شدن سفارش کتاب غیر مجاز، نسک آوردر هر مرحله از فرایند خرید حق توقف و کنسل کردن سفارش کتاب های غیر قانونی را دارد و هم چنین می تواند مراتب را به مراجع ذیصلاح گزارش نماید.

 

سفارش  کتاب های فیزیکی در سه نوع سرویس مختلف Ultra، Express و Normal پذیرفته می شوند که تعهد نسک آور برای تحویل آن ها به ترتیب  9، 16 و 30 روز کاری خواهد بود. بدیهی است در صورتی که تاخیر در تحویل وجود داشته باشد و به علت عوامل خارج از کنترل نسک آور از جمله حوادث طبیعی، شرایط خاص تحریم و … نباشد، نسک آور مسئولیت آن را پذیرفته و جریمه تاخیر به مشتریان پرداخت خواهد کرد.

در سفارش کتاب های الکترونی تعهد نسک آور برای تحویل 2 روزه می باشد. لازم به ذکر است در این بخش نسک آور تنها مسئول خرید کتاب ها خواهد بود و فرمت فایل ها و نحوه مطالعه آنها باید قبل از سفارش توسط مشتری بررسی گردد و مسئولیت آن بر عهده خود اوست.

 کلیه فرآیند و هزینه های گمرکی بر عهده نسک آور می باشد و مشکلات و هزینه های اضافی ناشی از آن متوجه مشتریان نخواهد بود.

 مبنای محاسبه قیمت سفارش کتاب در ابتدا مبتنی بر وزن اعلام شده توسط سایت های خارجی مانند ایبی، آمازون و … می باشد، بدیهی است در صورتی که پس از دریافت کتاب در ایران وزن کتاب با وزن اولیه یکسان نباشد پرداخت مابه التفاوت برعهده مشتری خواهد بود.

لازم است مشتریان در انتخاب کتاب و شناسایی شابک (ISBN)، و سفارش آن دقت نمایید. نسک آور با توجه به شابک یا همان ISBN، اعلام شده از جانب مشتری اقدام به تهیه کتاب و محصول می نماید. بازگرداندن کتاب ها به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. مسئولیت انتخاب کتاب از فروشنده هایی غیر از آمازون بر عهده مشتریان خواهد بود اگر چه نسک آور همه تلاش خود را جهت خرید از بهترین فروشنده انجام می دهد. در صورت ارسال کتاب های آسیب دیده و اشتباه از سوی فروشنده، نسک آور همه تلاش خود جهت گرفتن غرامت از فروشنده و پرداخت آن به مشتری را به کار خواهد بست.

ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
تحویل اکسپرس کالا
ارسال رایگان به سراسر ایران
ضمانت خرید
کمترین هزینه
تحویل سریع
ارسال رایگان