جمعه , 10 جولای 2020
تماس: 66497200-021 و 9363017-0990 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر

قوانین و مقررات

کتاب های سفارش داده شده می بایست با قوانین پستی و گمرکی بین المللی و جمهوری اسلامی ایران منطبق باشند و مسئولیت سفارش کتاب های غیر مجاز و ممنوعه بر عهده مشتریان است. در صورت متوجه شدن سفارش کتاب غیر مجاز نسک آوردر هر مرحله از فرایند خرید حق توقف و کنسل کردن سفارش کتاب هایغیر قانونی را دارد و هم چنین می تواند مراتب را به مراجع ذیصلاح گزارش نماید.

 

سفارش  کتاب های فیزیکی در سه نوع سرویس مختلف Ultra، Express و Normal پذیرفته می شوند که ماکزمیمم تعهد نسک آور برای تحویل آن ها به ترتیب  9، 16 و 45 روز خواهد بود. بدیهی است در صورتی که تاخیر در تحویل وجود داشته باشد نسک آور مسئولیت آن را پذیرفته و جریمه تاخیر به مشتریان پرداخت خواهد کرد.

در سفارش کتاب های الکترونی تعهد نسک آور برای تحویل 2 روزه می باشد. لازم به ذکر است در این بخش نسک آور تنها مسئول خرید کتاب ها خواهد بود و فرمت فایل ها و نحوه مطالعه آنها باید قبل از سفارش توسط مشتری بررسی گردد و مسئولیت آن بر عهده خود اوست.

 کلیه فرآیند و هزینه های گمرکی بر عهده نسک آور می باشد و مشکلات و هزینه های اضافی ناشی از آن متوجه مشتریان نخواهد بود.

 

لازم است مشتریان در انتخاب کتاب و شناسایی شابک (ISBN)، و سفارش آن دقت نمایید.بازگرداندن کتاب ها به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست. مسئولیت انتخاب کتاب از فروشنده هایی غیر از آمازون بر عهده مشتریان خواهد بود اگر چه نسک آور همه تلاش خود را جهت خرید از بهترین فروشنده انجام می دهد. در صورت ارسال کتاب های آسیب دیده و اشتباه نسک آور همه تلاش خود جهت گرفتن غرامت از فروشنده و پرداخت آن به مشتری را به کار خواهد بست.