نسخه کیندل

نسخه کیندل
 

شرکت آمازون بزرگترین کتاب فروشی الکترونیکی در دنیا می باشد. به همین منظور و برای تطبیق با دنیای روز، اقدام به ارائه کتاب های الکترونیکی نموده است. از آنجایی که همواره نویسندگان و ناشران نگران از رعایت نشدن حقوق مالکانه خود می باشند، آمازون اقدام به معرفی نسخه های الکترونیکی کیندل نموده است. در ابتدا این نسخه ها تنها قابل مطالعه بر روی دستگاه های کیندل که کتابخوان های الکترونیکی تولیدی شرکت آمازون می باشند، بود. این کتابخوان ها از فن آوری جوهر الکترونیکی که از خستگی چشم در هنگام مطالعه جلوگیری می کند بهره می برند.  اما پس از مدتی و با معرفی نرم افزار های متفاوت، آمازون این امکان را به وجود آورد که حتی بدون داشتن کتابخوان کیندل بتوان نسخه های کیندل را ازطریق گوشی های هوشمند و یا رایانه مطالعه نمود.

خرید کتاب  الکترونیکی

نسخه های کیندل کتاب الکترونیکی بر روی سایر دستگاه ها از قبیل کامپیوتر PC و لپ تاپ، دستگاه های اندروید، مکینتاش و آی پد قابل مطالعه می باشد. بدین منظور کافیست با استفاده از لینک زیر و بر اساس دستگاه خود نرم افزار مورد نظر را دانلود نمایید.

شما می توانید نرم افزار Kindle For PC را دانلود نمایید. ( شاید برای دانلود این نرم افزار ها نیاز باشد با IP بجز ایران این کار را انجام دهید). همچنین برای استفاده در دستگاه های با سیستم عامل اندروید می توانید نرم افزار Kindle For Android را دانلود نمایید. نرم افزار Kindle For Mac هم برای استفاده در دستگاه های با سیستم عامل مک قابل دانلود می باشد.

https://www.amazon.com/kindle-dbs/fd/kcp

پس از دانلود فایل اصلی، نرم افزار را نصب نموده و سپس به وسیله نام کاربری و پسورد آمازون، وارد نرم افزار شوید. (در صورتی که نام کاربری در آمازون ندارید به سادگی و با ورود به سایت آمازون می توانید برای خود یک اکانت آمازون ایجاد نمایید)

 راهنمای کیندل

پس از ورود به محید نرم افزار شما می توانید کتاب الکترونیکی خریداری شده را در کتابخانه نرم افزار کیندل خود مشاهده نمایید. اگر شما کتابی خریداری ننموده اید معمولا یک کتاب به صورت رایگان برای شما نشان داده می شود.

شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام، کتاب مورد نظر را دانلود نمایید. پس از آن هربار با نام کاربری خود بر روی آن کامپیوتر لاگین کنید می توانید بدون نیاز به دانلود مجدد، کتاب را مطالعه نمایید. پس از اتمام دانلود کتاب شما قابل مطالعه و تورق می باشد.

 نمونه کتاب های کیندل

 توجه نمایید فن آوری مورد استفاده در نسخه های کیندل، EPUB می باشد. در این فن آوری با حفظ حجم کوچک فایل، قابلیت تغییرات متعددی نظیر سایز فونت و غیره میسر می باشد. تفاوت نسخه کیندل با سایر فایل های EPUB بر روی قفل نرم افزاری DRM می باشد که بدون دسترسی به اکانت آمازون امکان مطالعه آن میسر نمی باشد. البته نرم افزار های متعددی برای حذف کردن قفل الکترونیکی می باشد که مورد تایید نمی باشند. همچنین نرم افزار های متعددی برای تغییر نوع فایل های EPUB به PDF می باشد که آن ها نیز مورد تایید نمی باشند.

 فرمت نمایش کیندل

از لحاظ تعداد دستگاه هایی می توانید به یک اکانت آمازون متصل شوید محدودیتی وجود ندارد. همچنین پس از دانلود کردن کتاب دیگر نیازی به برقراری ارتباط با اینترنت نمی باشد. حتی دفعات بعدی که نرم افزار را باز می نمایید، در صورتی که در آخرین بار از اکانت خود خارج نشده باشید، لزومی به اتصال به اینترنت و لاگین مجدد نمی باشد.

توجه نمایید نسخه های کیندل قابل کپی کردن و با انتقال به دستگاه دیگر نمی باشد و فقط با نام کاربری قابل دسترسی می باشد. همچنین امکان پریت را به صورت کلی ندارید. اما متون درون کتاب قابلیت کپی کردن و انتقال به نرم افزار های دیگر را دارد.

 فرمت نمایش کیندل

شما می توانید برای تهیه نسخه کیندل یک کتاب، لینک کتاب مورد نظر را برای ما ارسال نمایید و یا از قسمت خرید مستقیم از آمازون خرید آن را نهایی کنید.. توجه نمایید تمامی کتاب های آمازون لزوما نسخه کیندل ندارد و حتما در صفحه اول کتاب باید به این موضوع اشاره شده باشد.

 قیمت  کتاب کیندل

کارمزد تهیه این کتاب ها 3 دلار می باشد. اگر نام کاربری آمازون دارید آن را به همراه پسورد برای ما ارسال نمایید در غیر اینصورت با ایمیل شما یک نام کاربری برای شما ساخته خواهد شد و بر روی آن کتاب خریداری خواهد شد.

ما نیز همانند تمامی عاشقان کتاب و محیط زیست، امیدواریم با استفاده از تکنولوژی های جدید، درختان کمتری قطع شده و عین حال بر لذت مطالعه افزوده شود.

ضمانت خرید از آمازون آمریکا
کمترین هزینه حمل به ایران
تحویل اکسپرس کالا
ارسال رایگان به سراسر ایران
ضمانت خرید
کمترین هزینه
تحویل سریع
ارسال رایگان